Епоха ЗЕклоунів: За два роки Зеленський і його команда так і не стали політиками

05.07.2021 2

У мережі з'явився ролик під назвою "Епоха Зе-клоунів", де показали наслідки дворічного правління країною Володимира Зеленського та його друзів з "95 кварталу".  

У відео акцентували увагу, що чинній владі POHUY на свій народ, адже ще на дебатах, коли Зеленський був ще кандидатом в президенти, його найближчий друг і соратник Євген Кошовий з'явився в толстовці з написом POHUY. Саме вона стала символом правління Зеленського. 

Адже за два роки президент і його команда не стали політиками. Вони й далі залишилися клоунами, а декораціями для них виступає ціла країна. 

Вони влаштовують репресії й гоніння тих, хто не вважає Україну цирком. Зеленський знищує демократію й узурпує владу, переслідуючи опозицію, адже на репутацію країни й самих громадян йому POHUY. 

Українці ж не можуть ні на хвилину відпочити від такого шоу і змушені за нього платити податками, своїм здоров'ям і майбутнім своїх дітей. І це все заради того, щоб людина, яка займає в країні найвищу посаду і при цьому називає себе клоуном, міг являти собою видатного лідера сучасності.

Відео по темі

Джерело: 112ua.tv

Новини партнерів

Loading...