Молчанов: Серіал "Паломниця" - це про життя і смерть, про людину і Бога

03.05.2021 4

Юрій Молчанов: "Фільм "Паломниця", це про нас і про мене! Це про життя і смерть, про людину і Бога, тих, хто цього не зрозумів - мені шкода!"
Міжнародний проект "ЛЮДИ" є приватною і незалежною ініціативою самодостатніх людей з різних куточків нашої планети. Від Латинської Америки і США, до Німеччини, Великобританії, Туреччини, Росії, Болгарії та України, де і створений був проект.

Як би комусь не хотілося, але за нами не стирчить жоден партійний логотип. Та й навряд чи він можливий, враховуючи світоглядний спектр учасників проекту і нашу внутрішню дискусію.

Нас об'єднує не політика і не релігія - серед нас є як ліберали, так і консерватори, як віруючі, так і атеїсти. Нас об'єднують цінності. Причому не міфічно-політичні, а абсолютно реальні, фундаментальні людські цінності.

Тому, коли ми стикаємося з тим, що очевидно входить в протиріччя з цими цінностями, ми висловлюємо свою думку, не озираючись на якісь політичні або іміджеві наслідки.

Юрій Молчанов: "Фільм "Паломниця" – це про нас і про мене! Це про життя і смерть, про людину і Бога, тих, хто цього не зрозумів, - мені шкода!".
Міжнародний проект "ЛЮДИ" є приватною і незалежною ініціативою самодостатніх людей з різних куточків нашої планети – від Латинської Америки і США до Німеччини, Великобританії, Туреччини, Росії, Болгарії та України, де і створено цей проект.

Як би комусь не хотілося, але за нами немає жодного партійного логотипу. Та й навряд чи він можливий, враховуючи світоглядний спектр учасників проекту і нашу внутрішню дискусію.

Нас об'єднує не політика і не релігія - серед нас є як ліберали, так і консерватори, як віруючі, так і атеїсти. Нас об'єднують цінності. Причому не міфічно-політичні, а абсолютно реальні, фундаментальні людські цінності.

Тому коли ми стикаємося з тим, що, очевидно, суперечить цим цінностям, ми висловлюємо свою думку, незважаючи на політичні або іміджеві наслідки.

Я, як і мої колеги з міжнародного медіа проекту "ЛЮДИ", уважно спостерігаємо за ситуацією, яка склалася навколо серіалу "Паломниця" Оксани Марченко. Той, хто хоча б трохи обізнаний з теле- і кіноіндустрією, чудово розуміє, скільки потрібно часу і сил для виробництва продукту такого рівня, це займає десятки місяців - кілька років. Тим більше, в умовах пандемії. Всі чудово розуміють, що проект "Паломниця" просто фізично ніяк не може бути пов'язаний з нинішньою атакою на політичну силу, яку очолює чоловік Оксани - Віктор Медведчук. Переглянувши фільм або його епізоди, кожен може переконатися в тому, що тема, зміст фільму і політика – це протилежні куточки космосу.
На мій погляд, "Паломниця" - це про людину, яка вирішила озирнутися навколо і побачити свій світ без обмежень часу і простору. Це про життя і смерть, про людину і Бога, поза будь-якою політичною системою координат. Це публічна спроба самоаналізу, яка особисто у мене викликає принаймні повагу. Оксана – Ви професійний телевізійник. Отже, Ви має міцний імунітет до хейтерства та іншого медіа-шуму, який часто підігрівають відомо хто і відомо, з якою метою. Але в ці святкові дні увесь світ, вся планета сповнена зовсім іншими звуками і смислами. Світ сповнений тим, що "Христос воскрес! – Воістину воскрес!". Він – єдиний, одноосібний суддя для тих, хто його шукає. А решта, як кажуть у шоу-бізнесі, просто піар.
Оксано! Спасибі вам за хороший та сильний фільм. А цунамі найтепліших відгуків від простих людей - найкращий та найбільш чесний його рейтинг!"

Новини партнерів

Loading...