Митрополит Онуфрій відкрив та освятив недільну школу на 100 вихованців

24.11.2021 1

У Свято-Ольгинському соборі в день свята мученика Віктора Дамаського провели святкову Божественну літургію. Очолив її предстоятель УПЦ Блаженніший митрополит Онуфрій. Владика привітав парафіян зі святом і нагородив деяких парафіян за заслуги перед православною церквою.


БЛАЖЕННІШИЙ МИТРОПОЛИТ ОНУФРІЙ, ПРЕДСТОЯТЕЛЬ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ
І сьогодні в цьому храмі зібралося багато архієреїв, священників і вірних нашій церкві парафіян цього храму, для того щоб разом помолитися святому мученику Віктору, нашому небесному патрону, і щоби прославити ім’я Боже, яке тих, хто його перезиває, робить сильними, мужніми та красивими.


Крім того, митрополит Онуфрій освятив і відкрив недільну школу на 100 вихованців. Навчальні аудиторії розмістилися в будівлі дзвіниці на території собору. У школі є 4 великі аудиторії, де вихованці будуть навчатись та творити. У штаті недільної школи 20 вчителів, які викладають різні напрямки.


ПРОТОІЄРЕЙ ІГОР ПІДЛІСНЮК, КЕРІВНИК НЕДІЛЬНОЇ ШКОЛИ
Насамперед вона має сформувати цільну людину. Вона має дати людині зрозуміти, що вона є образом Божим, бо Христос дав нам приклад, що він трудився руками у своєму дитинстві. Тому ми також дітей привчаємо до праці на наших гуртках, а в недільній школі викладаємо їм церковні дисципліни, щоб їх духовно збагатити. Для того щоб, висловлюючись простими словами, вирвати з вулиці, з лап різноманітних гаджетів, соцмереж, коли вони спотворюють образ Божий в людині через той контент, який там є.


У недільній школі вивчають християнську етику, старослов’янську мову, грають у шахи, співають та навіть працюють руками. Адже в приміщенні є дві аудиторії, розділені за напрямами роботи. Хтось може вчитися шити й готувати, а хтось освоювати радіотехніку та різблення по дереву.

НІКА, ВИХОВАНКА НЕДІЛЬНОЇ ШКОЛИ
Я хочу стати справжньою християнкою, знати християнську етику та слово Боже. Я тут дуже добре себе почуваю, мені тут подобається.


АННА, ВИХОВАНКА НЕДІЛЬНОЇ ШКОЛИ
Це важливо для мене як у духовному плані, так і в соціальному. Я вчуся розуміти не лише себе, а й оточення. Вивчаю те, що дає нам Бог. Я себе тут спокійно почуваю, мені взагалі подобається співати, і в цілому мені приносить це задоволення.


Навчатись тут може кожен охочий починаючи з 5 років, адже недільна школа не має обмежень за віком. Діти поділені на дві групи - молодша та старша. Для молоді та більш дорослих парафіян створили православний молодіжний клуб "Ковчег". І для всіх навчання абсолютно безкоштовне.

Новини партнерів

Loading...