Обшуками в офісі ОТЗЖ і в будинках у членів сім'ї Віктора Медведчука влади грубо порушили закон

24.06.2021 318

Влада розкручує маховик політичних репресій щодо Віктора Медведчука та партії "Опозиційна платформа - За життя". Чергові масові обшуки, проведені вдома у Віктора Медведчука, у мами його дружини Оксани Марченко, його родичів, у помічників народних депутатів і в офісі партії "Опозиційна платформа - За життя" - це свідчення прагнення влади сфальсифікувати доказ для того, щоб підвести хоч якусь базу під свої надумані політично вмотивовані звинувачення. Ренат Кузьмін упевнений, масові рейди - це чергова спроба влади залякати Віктора Медведчука.

ЦИТАТА
РЕНАТ КУЗЬМІН
НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ
"Цілком очевидно, що під виглядом обшуків прокуратура проводить своєрідні акції залякування, покликані залякати й деморалізувати Медведчука та членів його сім'ї, а зовсім не відшукати нові докази в справі. Фактично влада здійснює нові злочини проти Медведчука та діє при цьому з особливим садистським задоволенням".

Народний депутат Юрій Загородній вважає що обшуки в родичів та найближчого оточення Медведчука - це моральний терор і помста з боку влади. Крім того, це чергова спроба знайти хоч якісь докази для майбутнього засідання.

ЮРІЙ ЗАГОРОДНІЙ
НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ УКРАЇНИ, "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ"
Теперішня влада України ігнорує будь-які закони України та займається російською мовою "беспределом" щодо до голови політради нашої політсили, народного депутата України Медведчука Віктора Володимировича.
Пройшло з 19 лютого достатньо часу, а доказів у них немає.
Вчергове вони пішли шляхом нового терору, морального, політичного терору щодо народних депутатів Медведчука, Козака, їхніх помічників і членів їхніх сімей. Але той шлях, яким сьогодні йде влада, - це шлях у нікуди.


Правоохоронці не змогли пред'явити потрібні для цього документи. Вони керувалися розпорядженням суду від 16 червня, в якому дозволяється провести обшуки тільки в кабінетах помічників нардепа. Однак силовики незаконно ввірвалися в приймальню парламентаря. Один зі співробітників Служби безпеки України свавільно потрапив в офіс Віктора Медведчука та відчинив двері зсередини для своїх колег.

ЗАГОРОДНІЙ
Ваш співробітник, який там незаконно знаходиться, вже заклав відповідні якісь фальшиві документи. А ви потім будете їх брати й розказувати, що знайшли щось антидержавне в певної особи.

Адвокати Віктора Медведчука стверджують, що прямим виконавцем замовлення Офісу президента щодо справи опозиційного політика є особисто генеральний прокурор Ірина Венедіктова.

ДМИТРО ЛОЙФМАН
АДВОКАТ
Хотілося б додати, що обшук, який зараз намагалися провести в приймальні народного депутата, був погоджений особисто генпрокурором Венедіктовою.
Враховуючи, що співробітник СБУ вже там знаходився, це, як на мене, свідчить про намагання створити докази штучним шляхом, яких у них просто немає.

Крім спроби сфальшувати докази влада має на меті ще й створити для українців образ ворога народу, – вважають деякі експерти.

ОЛЕКСІЙ ЯКУБІН
ПОЛІТОЛОГ, КАНДИДАТ ПОЛІТИЧНИХ НАУК
Це нам вчергове показує безпорадність із боку влади в контексті справи щодо Медведчука.
Просто, щоб ми розуміли, влада мислить кінематографічно. Вона вважає, що більша частина суспільства не буде розбиратися в деталях. Але ми з вами тут розбираємось та обговорюємо. Але вони вважають, що суспільство буде хапатися за оці от точки.
Розрахунок на те, що буде працювати оця зовнішня картинка.

І для того, щоб підтримати цю картинку для суспільства, влада вигадує нові й нові способи. Варто згадати "плівки Бігуса", які, на думку правлінців, нібито мали доводити провину Віктора Медведчука для глядачів, але всім швидко стало зрозуміло, що змонтувати такі записи може чи не кожен школяр. Експерти стверджують - це інформаційна війна проти сильного лідера опозиції Віктора Медведчука. Ба більше, ці плівки не можуть бути використані жодним із судів як доказ, адже були зроблені без жодної законної підстави.

ОЛЕКСАНДР ЛАЗАРЄВ
ПОЛІТОЛОГ
Це просто розкручування медійної ситуації. Ми ж розуміємо, що якби дійсно були якісь докази або санкціоновані записи, то це, напевно, надали б до суду, правда? А так ситуація незрозуміла. Де ці плівки взялися, що це за плівки, існують ці плівки, або їх просто десь створили, нарізали. Тобто нам ніхто це не пояснює. Це говорить лише про одне, що це посилення медійного протистояння проти опозиції. Таким чином, ті структури, які борються зараз із Медведчуком та ОПЗЖ, намагаються нагнітати ситуацію, для того щоб збільшувати КПД у своїх процесах. Відповідно, будуть і плівки висуватися, ще якісь речі придумають. Повірте, дуже багато вони будуть закидати в медійний простір. Тому що зрозуміли, що в юридичній площині вони програють. 

Згадаємо, що в суді пролунала жалюгідна доказова база, яка побудована на висновках "ручних експертів". Крім того що вони не можуть слугувати доказами для слідства, так ще й підконтрольні експерти могли ці висновки цілком підробити та сфальсифікувати. Особливо на таку думку наводить нагородження президентом Зеленським цих самих співробітників СБУ, які дали потрібний владі висновок. Ймовірно, такими нагородами Зеленський стимулює інших працівників, залучених до справи проти Медведчука, йти на посадові злочини та на умисні неправдиві свідчення. Експерти одностайні у своєму висновку - Європейський суд з прав людини в цьому питанні однозначно встане на бік Медведчука й констатує грубе порушення його прав і політичну мотивацію кримінального переслідування.

ОЛЕКСІЙ КАЛІНІЧЕНКО
ПОЛІТОЛОГ
Уявімо, що ця гоп-компанія пішла ось з такою доказовою базою в європейські суди.  Це ганьба, це ганьба не просто на всю вулицю, а на весь Київ, як говорила Проня Прокопівна в славнозвісному фільмі. Тому в цьому випадку це спроба вбити двох зайців - і лідера опозиції позбутися, і якихось голосів набрати. Мені здається, воно все-таки обернеться крахом для пана Зеленського.

"Зелена" влада, як і їхні попередники, намагається залякати Віктора Медведчука, використовуючи всі брудні методи. Постійні напади націонал-радикалів на будинок політика та офіси партії, постійний пресинг із боку силових структур, закриття телеканалів, які підтримували діяльність лідера опозиції, санкції та суд над ним. Все це заради того, щоб позбутись головного опонента, на фоні якого Зеленський має особливо жалюгідний вигляд.

ЦИТАТА
ІГОР ВАЛЬСЬКИЙ
Провалившись у всіх напрямах, Зеленський дав команду в будь-який спосіб прибрати з політики того, хто домігся успіху в усіх питаннях, за які брався, - Віктора Медведчука.
Саме тому, порушуючи Конституцію та закони України, всупереч здоровому глузду та формальній логіці було закрито три телеканали, а четвертий - не допущено в ефір, лідер опозиції перебуває під домашнім арештом, а Зеленський вішає локшину громадянам із каналів підгодованих ним олігархів і сподівається на похвалу від західних кураторів.
 

Як і всі попередні обшуки, цей не дав жодних результатів. Спроба правоохоронців нарити хоч щось проти Віктора Медведчука з тріском провалилася.

ЮРІЙ ТАТЬКОВ
АДВОКАТ
Вони сьогодні склали протокол, що нічого не вилучено, нічого не знайдено. Але це диво якесь. Що, нашим правоохоронцям нема чим зайнятись та обшукувати одне й те саме приміщення двічі, шукати державну зраду, як сьогодні шукали держзраду в родичів дружин і матерів?

В ОПЗЖ впевнені, фальсифікація кримінальних справ щодо Віктора Медведчука - це лише один крок на шляху узурпації влади Зеленським.

ЦИТАТА
ЗАЯВА ОПЗЖ
Сьогодні у Верховній Раді знаходяться продукти законотворчості партії "Слуга народу", які дозволять владі узаконити позасудові розправи над усіма інакодумцями.Ініціативи влади ввести в Кримінальний кодекс поняття "політико-правове рішення", а також законопроект, спрямований на заборону оскарження в суді санкцій РНБО, ведуть до узурпації влади й концентрації владних повноважень в одних руках.Сьогодні Україна та весь світ стають свідками того, як у 25-ту річницю Конституції України Зеленський цинічно зневажає ті принципи й стандарти, які закладені в Основному Законі та які відстоював Віктор Медведчук як автор політичної реформи 2004 року, за якою сьогодні живе країна, щоб Україна ніколи не скотилася до автократії та диктатури.

"Опозиційна платформа - За життя" вимагає негайного припинення політичних репресій і практики фальсифікації доказів проти опозиції, притягнення замовників і виконавців цього цькування до кримінальної відповідальності.

 

Відео по темі

Мороз: Підозрою Медведчуку Офіс президента хоче відвернути увагу від проблем у країні
Мороз: Підозрою Медведчуку Офіс президента хоче відвернути увагу від проблем у країні
10.10.2021
Німченко про підозру Медведчуку: Влада намагається відвернути увагу від проблем, які скоїла
Німченко про підозру Медведчуку: Влада намагається відвернути увагу від проблем, які скоїла
09.10.2021
Якубін: Справою Медведчука влада намагається перебити скандали, які сама і створила
Якубін: Справою Медведчука влада намагається перебити скандали, які сама і створила
09.10.2021
Правоохоронна система перетворилася на
Правоохоронна система перетворилася на "юридичну дубину" в руках чинної влади, - Кузьмін
08.10.2021
Бурміч: Влада продовжує фальсифікувати справи проти Медведчука, щоб тримати його в ізоляції
Бурміч: Влада продовжує фальсифікувати справи проти Медведчука, щоб тримати його в ізоляції
09.10.2021
Павленко: Влада намагається використати справу Медведчука, щоб відвернути увагу від їхніх проблем
Павленко: Влада намагається використати справу Медведчука, щоб відвернути увагу від їхніх проблем
09.10.2021
Загородній: Новою підозрою для Медведчука влада намагається відвернути увагу від офшорного скандалу
Загородній: Новою підозрою для Медведчука влада намагається відвернути увагу від офшорного скандалу
10.10.2021
Зеленський програв у справі Медведчука, - Волошин
Зеленський програв у справі Медведчука, - Волошин
12.10.2021
Владі не вдалося сфальсифікувати одну справу проти Медведчука, тому вони почали другу
Владі не вдалося сфальсифікувати одну справу проти Медведчука, тому вони почали другу
09.10.2021
Скорик: Нова підозра Медведчуку - це спроба перебити негативний шлейф від справи
Скорик: Нова підозра Медведчуку - це спроба перебити негативний шлейф від справи "Pandora Papers"
09.10.2021
За черговими репресіями проти Віктора Медведчука влада ховає свої офшорні скандали і бездарність
За черговими репресіями проти Віктора Медведчука влада ховає свої офшорні скандали і бездарність
08.10.2021
Волошин: Влада намагається обмежити діяльність Медведчука за допомогою нової підозри
Волошин: Влада намагається обмежити діяльність Медведчука за допомогою нової підозри
09.10.2021
Чорний: Нова підозра для Медведчука - це спроба відволікання уваги від офшорного скандалу
Чорний: Нова підозра для Медведчука - це спроба відволікання уваги від офшорного скандалу
09.10.2021
Дубовий: У влади нічого не вийде. Віктор Медведчук чистий перед законом!
Дубовий: У влади нічого не вийде. Віктор Медведчук чистий перед законом!
09.10.2021
Підозра Медведчуку - це спроба відволікання уваги від скандалів за участю Зе-влади, - Годний
Підозра Медведчуку - це спроба відволікання уваги від скандалів за участю Зе-влади, - Годний
10.10.2021
Джерело: 112ua.tv

Відео по темі

Новини партнерів

Loading...