Піаніст Євген Хмара, що приніс перемогу українській збірній з футболу, випускає новий альбом

20.10.2020 50

Геніальний піаніст Євген Хмара приніс перемогу українській збірній з футболу. Вперше наша команда перемогла збірну Іспанії. Свій творчий злет Євген почав у 2012 році на шоу "Україна має талант".

Марченко
Дякую тобі за магію твоєї музики, за це невичерпне джерело гарного настрою.


ЄВГЕН ХМАРА, УКРАЇНСЬКИЙ ПІАНІСТ
Я взагалі не вірив у те, що це може щось дати. Оксана дуже підтримувала мене на шоу "Україна має талант". І саме вона одна з тих людей, хто давав ту саму віру в інструментальну музику. Я рано почав працювати. З 15 років я почав приносити гроші в сім'ю, і цей заробіток був музикою.


Відтоді талановитий піаніст випускає вже п'ятий ювілейний альбом. Це відображення його персонального внутрішнього світу. А ще в альбомі є мелодія, яку одного разу випадково награв його дворічний син, забравшись на коліна до свого батька. Євген її запам'ятав і додав до свого альбому навіть не виправляючи помилок дитини.


ЄВГЕН ХМАРА, УКРАЇНСЬКИЙ ПІАНІСТ
Передумови того, що я виступатиму, були ще в ранньому дитинстві. У мене тато – залізничник, мама – викладач, і те, що тато залізничник, означало, що у нас вдома є ліхтар. У мене були іграшкові кнопочки або іноді я вирізав із картону собі та уявляв, що це синтезатор, направляв на себе цей ліхтарик і під цю музику уявляв, що я виступаю.


Прем'єра нового альбому Євгена Хмари Freedom to move відбудеться 20 жовтня. Добірка буде доступна на всіх музичних платформах

Новини партнерів

Loading...