Після обрання президентом ФФУ Павелко обіцяв очистити футбол від негативних явищ, а замість цього перетворив Асоціацію в розсадник корупції і беззаконня

15.06.2020 169

XXIII Конгрес Української асоціації футболу відбувся минулими вихідними. На ньому президент асоціації Андрій Павелко відзвітував про результати 5-річної роботи управлінської команди. Однак, у його звіті не було жодної згадки про десятки авторитетних журналістських розслідувань, які стали підставами для порушення кримінальних справ, а також про 7 кримінальних проваджень щодо посадових осіб УАФ включно з її президентом, які розслідуються правоохоронними органами України.  

 

ІГОР КОЧЕТОВ, ПРЕЗИДЕНТ ФЕДЕРАЦІЇ ФУТБОЛУ МІСТА КИЄВА
Після обрання президентом ФФУ Павелко обіцяв очистити футбол від негативних явищ, а замість цього перетворив Асоціацію на розсадник корупції, беззаконня та штаб-квартиру політичної партії БПП з регіональними осередками в областях. Павелко без обґрунтованої потреби створив власний завод з виробництва штучного покриття та ініціював під нього бюджетну програму "Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям у регіонах України". Ця оборудка завдала збитків державному та місцевим бюджетам на суму в 1,25 млрд грн. Ані в заводі, ані в державній програмі насправді потреби не було. Адже ці поля можна було збудувати абсолютно безкоштовно для України, виключно за кошти УЄФА. Саме так будували футбольні майданчики за попередніх президентів Федерації.

 

Тим часом ще 14 травня 2020 року члени Тимчасової слідчої комісії розглянули і затвердили текст Звіту ТСК про результати піврічної діяльності. Чимало відомостей вимагають більше фізичного часу для їхнього додаткового вивчення.

 

ІГОР КОЧЕТОВ, ПРЕЗИДЕНТ ФЕДЕРАЦІЇ ФУТБОЛУ МІСТА КИЄВА
Мені як голові Федерації футболу м. Києва регулярно надходять свідчення про те, що значна кількість майданчиків, на які було виділено державою кошти ще в 2018 році, залишається недобудованою. Ми звернули увагу громадськості й ТСК на ці факти. Однак понад десятка майданчиків досі є недобудованими. Ми зверталися до правоохоронних органів України, а також Німеччини та Швейцарії з проханням здійснити розслідування щодо факту розкрадання державних коштів і коштів УЄФА. Ми сподіваємося, що ТСК продовжить свою роботу та доведе розслідування до логічного завершення. В інший спосіб вірус корупції, що роз’їдає український футбол, не перемогти.


Нагадаємо, Тимчасова слідча комісія з розслідування ймовірних зловживань службовим становищем президентом Української асоціації футболу була створена 15 листопада 2019 року. За постанову про її створення проголосували 260 народних депутатів (за необхідних 150), продемонструвавши, що викорінення корупції з футболу вважають вкрай важливим завданням

Новини партнерів

Loading...