Шуфрич: Влада блокує всі спроби створити ТСК щодо розслідування незаконності закриття каналів

07.09.2021 9776

Абсурдність закриття незалежних засобів масової інформації в Україні полягає в тому, що чинна влада на чолі з президентом Володимиром Зеленським намагається робити з журналістів терористів, але не заводить жодних кримінальних справ проти тих осіб, через які ЗМІ закривають.

Про це заявив народний депутат від "Опозиційної платформи - За життя" Нестор Шуфрич на зустрічі з віце-президентом Комітету закордонних справ, оборони і збройних сил Сенату Франції Жоелем Герріо і віце-президентом Комісії з конституційного законодавства, законодавства загального виборчого права, регламенту і загального управління Сенату Франції Наталі Гуле.

"Я ніколи не думав, що у нас в Україні буде надзвичайна ситуація зі свободою слова, особливо при Зеленському. Людина, яка повністю медійна, почала знищувати інакомислення в будь-якому прояві. Видно, розуміючи силу слова і силу телевізора, розуміючи, як зробив це він, він не хоче, щоб це хтось повторив",-сказав Шуфрич.

Він зазначив, що формально механізм подачі інформації в Україні забезпечений. Крім того, українське законодавство визначає механізм відповідальності за недотримання закону Про інформацію.

Відео по темі

Джерело: 112ua.tv

Новини партнерів

Loading...