У Харкові депутати міської ради від партії "Опозиційної платформи - за життя" борються за збереження медакадемії

26.03.2021 4

У Харкові депутати міської ради від партії ОПЗЖ продовжують боротися за збереження медакадемії, яку своїм розпорядженням від 8 лютого прем'єр-міністр Денис Шмигаль приєднав до медуніверситету.

ОЛЕНА РОГОВА, СПІВРОБІТНИЦЯ ХМАПО
Ми дуже хочемо відстояти наш колектив, нашу академію як самостійну юридичну особу. І ми сьогодні готові та згуртовані працювати надалі як самостійна юридична особа.
Ми будемо проводити засідання, конференції нашого трудового колективу нашої академії, куди буде запрошено цю всю комісію.
Для того, щоб наша конференція трудового колективу мала змогу висловити абсолютну незгоду із запропонованою МОЗ перспективою реорганізації нашого закладу шляхом приєднання його до Харківського медуніверситету.

Співробітники медакадемії звернулися до президента, прем'єр-міністра і до профільного міністерства, а також до депутатів ОПЗЖ у міській раді. У колективі медакадемії впевнені: реорганізацію почали з порушеннями, а сам процес нашкодить не тільки лікарям, які проходять медпідготовку, порушиться підготовка науково-педагогічних кадрів в аспірантурі і докторантурі, а також зросте кадровий дефіцит середнього медичного персоналу, який готують в медколеджі академії.

АНДРІЙ СПАСЬКИЙ, ДЕПУТАТ ФРАКЦІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ" ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Наша партія буде захищати права і свободи колективу академії. І ми до кінця будемо відстоювати те, щоб академія залишилася окремою юридичною особою і могла далі розвиватися і рухатися і щоб люди не втратили своїх робочих місць. Позиція департаменту спочатку була така, що нам не потрібно втручатися в цю ситуацію, оскільки ми не маємо повноважень на розв’язання цього питання. Але сьогодні в процесі робочої групи все ж таки вдалося переконати департамент, що ми повинні втрутитися. Оскільки це харків'яни і ми відповідальні за них.

На засіданні робочої групи ухвалили рішення 13 квітня організувати зустріч експертної групи за участю представників Міністерства охорони здоров'я.

Новини партнерів

Loading...