У Києві відбулася прем'єра фільму "Де ти, Адам?"

04.09.2020 147

Документальну стрічку про буденне життя монахів представили в Києві. Український фільм "Де ти, Адаме?" режисера Олександра Запорощенка показує, як і чим живе монастир Дохіар на грецькій горі Афон. Знімали фільм майже 6 років. Через пандемію коронавірусу прем'єру переносили кілька разів. Нині ж картина крім загальнонаціонального прокату бере участь одразу в кількох кінофестивалях. Докладніше – далі.

Дохіар - грецький чоловічий православний монастир на святій горі Афон. Тут тисячу років не ступала нога жінки.

Життя монахів – не лише молитва і фізична праця. Кожен має свої радості й переживання.
Олександр Плиска, продюсер фільму "Де ти, Адаме?"
Цей фільм – просто занурення в афонську атмосферу, в життя певних людей, переживання, які дуже близько переплітаються з переживаннями кожної людини, що живе на планеті Земля.
Кожна людина побачить себе, цей фільм – про вас.
"Де ти, Адаме?" – це повністю документальна стрічка. На зйомки пішло 6 років.
За цей час, розповідає режисер фільму, знімальна група не лише заслужила довіру монастиря на півострові, але й сама занурилася в тамтешню атмосферу.

Олександр Запорощенко, режисер фільму
Я, власне, переодягався і працював разом нарівні з усіма ченцями. І якийсь час знадобився, щоб зрозуміти, що там відбувається. Тобто крім того, що є природа, є люди, які трудяться, потрібно в себе це все вмістити, а потім спробувати це все розповісти за допомогою засобів, за допомогою кіно.
Попри побоювання кінопрокатників, на прем`єру зібрався повний "карантинний" зал. Нині – це половина місць.
Андрій Шакун, директор кінопрокатної̆ компанії
Коли ми брали фільм у прокат, ми думали, що це буде дуже нішева історія, ми не розраховували на широкий прокат. Але зараз я повинен сказати, що ми дуже здивовані – документальний фільм збирає повні зали.
Подивитися фільм можна як у столичних кінотеатрах, так і в регіонах. Також стрічка бере участь одразу в кількох кінофестивалях

Новини партнерів

Loading...