Вони хочуть трупами українців закидати російсько-український кордон, - Ренат Кузьмін

27.03.2021 7

ВОНИ ХОЧУТЬ ТРУПАМИ УКРАЇНЦІВ ЗАКИДАТИ РОСІЙСЬКО-УКРАЇНСЬКИЙ КОРДОН

Звичайно, українська влада хоче сподобатися американцям. Звичайно, вони хочуть, щоб подзвонив Байден, щоб відбулася ця зустріч, щоб вони про щось поговорили, зробили селфі...

Але! Нищити власний народ заради селфі не може державний діяч. А державним діячем має бути президент Зеленський. Президент всієї країни: і Донбасу, і Галичини, Слобожанщини... Президент всієї нашої багатонаціональної держави, яка говорить на різних мовах. У нас немає в країні "єдиної мови", "єдиної церкви" і армія у нас така ж.

Ось це все маніпуляційні наративи, з метою створення умов для перемоги на виборах. Це обман. Цього немає. Україна в нинішніх її кордонах створювалася з 17 по 54 рік двадцятого століття. Коли ми чуємо це виття про дерадянізацію, декомунізацію, не забудьте — у нас вся країна побудована цими самими комуністами. І ми, замість того, щоб всім цим користуватися і примножувати, намагаємося це все розвалити і знищити, мотивуючи це все боротьбою з РФ.

ВОНИ ХОЧУТЬ ТРУПАМИ УКРАЇНЦІВ ЗАКИДАТИ РОСІЙСЬКО-УКРАЇНСЬКИЙ КОРДОН. Вони божевільні. Вони небезпечні для нашої країни. Це чинна влада становить загрозу для національної безпеки.

Новини партнерів

Loading...