Європа дуже вибірково проявляє стурбованість переслідуваннями опозиції в різних країнах, - євродепутат Кра

17.09.2021

У Європі процвітають подвійні стандарти, про це заявив депутат Європарламенту від Німеччини Максиміліан Кра. Політик під час дебатів у Страсбурзі щодо відносин між ЄС і Росією заявив, що Європа дуже вибірково занепокоюється переслідуваннями опозиції в різних країнах.МАКСИМІЛІАН КРА
ЄВРОДЕПУТАТ
Та русофобія, яка тут підтримується, не має коренів серед населення, і, крім того, їй притаманні подвійні стандарти. Ми говоримо про пана Навального, дуже проблематичного політика, що дозволяв собі расистські висловлювання, але чому ніхто не говорить про пана Медведчука, лідера опозиції в Києві, який перебуває під домашнім арештом? Один, бувши обраним членом парламенту, може бути заарештований, а інший, скоївши економічні злочини, - ні. Це вони не можуть пояснити, так само як і не можуть пояснити свою русофобію. Саме тому ми будемо й надалі працювати над тим, щоб досягти миру шляхом взаєморозуміння та дипломатії.


І дійсно, ніяких реакцій Європи на безпрецедентне переслідування владою опозиційного лідера Віктора Медведчука не було. Олег Волошин упевнений, проривна заява депутата Європарламенту, повинна змусити Німеччину та Євросоюз цікавитися темою переслідування народного депутата України, голови політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктора Медведчука, інших політиків, журналістів і громадських діячів, які піддаються пресингу з боку режиму Зеленського. 


ОЛЕГ ВОЛОШИН
НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ УКРАЇНИ, "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ"
Якщо Євросоюз критикує Росію за якісь там проблеми з демократією та правами людини, то як він може закривати очі на такі ж проблеми, якщо не гірше, за багатьма аспектами в Україні. І якщо в Німеччині та ЄС у цілому підтримують Навального, якого звинувачують в економічних злочинах, шахрайстві тощо, причому його вважають жертвою режиму. То чому не помічають, що Медведчука очевидно звинувачують в політичних злочинах, йому намагаються приписати державну зраду, тобто замість спроби знайти щось, пов’язане з фінансами, прямо звинувачують у тому, що його діяльність нібито неправильна, шкодить Україні. Це очевидне політичне переслідування, і тому Євросоюз відмовчується.


Про встановлення диктатури в Україні пишуть тисячі іноземних ЗМІ, але Європа сором’язливо відмовчується та удає, що не помічає. Політичні експерти впевнені, заява депутата Європарламенту від Німеччини щодо подвійних стандартів демократії в ЄС має підштовхнути європейських дипломатів до ретельного вивчення переслідування опозиції в Україні.


ТІМУР МАСЛОВ
ПРЕДСТАВНИК МОЛОДІЖНОГО КРИЛА ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ"
Вже не вийде відмовчатися, відсидітися й не звертати на це увагу. Тому що, коли лідер опозиції незаконно півроку сидить під домашнім арештом, коли закриваються ЗМІ, інтернет-видання, переслідуються експерти, журналісти, коли під будинком опозиційного лідера бігають невідомі й закидають територію будинку шашками тощо (а що як гранату хтось кине), розумієте, реакція вже повинна бути.
Нагадаємо, що голова політради ОПЗЖ Віктор Медведчук унаслідок відвертого політичного переслідування вже 6 місяців відсторонений від виконання своїх депутатських обов’язків і знаходиться під домашнім арештом. Політик подав позов до ЄСПЛ, бо переконався, що українські суди діють виключно за вказівками з Банкової, а не згідно з Конституцією та законом.

Новини партнерів

Loading...