Зеленський вбиває судову систему в Україні

21.07.2021 3

Зеленський вбиває судову систему в Україні. Феміда, яка ніколи не була бездоганною, тепер завдяки владі доживає свій вік. Замовні справи, "договорняки" влади з суддями і прокурорами і вибіркове судилище набирають обертів і пускають коріння в українських судах.

ВІКТОР МЕДВЕДЧУК, ГОЛОВА ПОЛІТРАДИ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ":

- На наш погляд, команда при владі, якою керує пан Зеленський, взяла шлях і курс на знищення однієї з гілок влади – судової гілки влади. Я хочу нагадати ряд подій. Спочатку вноситься законопроект і чиниться тиск на ВР для того, щоб розпустити і припинити повноваження Конституційного Суду України; потім під впливом Венеціанської комісії та інших міжнародних організацій цей законопроект відгукується; потім вноситься законопроект про розпуск Київського адміністративного окружного суду, потім незаконними указами звільняються, припиняють повноваження членів Конституційного Суду. І коли Верховний суд кілька днів тому визнав незаконним указ президента Зеленського і обґрунтував цю незаконність протиріччям Конституції і чинному законодавству, то відносно, за даним фактом, порушено кримінальну справу. Тобто, в даному випадку, оцінка цим діям-це влада опускається нижче плінтуса в тиску на суд, в тиску на судову гілку влади, для того, щоб, по-перше, повністю підпорядкувати її зовнішньому управлінню. Всі дії в своїй сукупності означають тільки одне: підпорядкувати і зробити ручний судову владу; зробити так, щоб одна з трьох гілок влади була повністю підпорядкована президенту і його команді.

Лідер ОПЗЖ Віктор Медвдечук і партія-єдина політична сила, яка послідовно і безкомпромісно захищає незалежність української судової системи. В "опозиційній платформі - за життя" впевнені – суди фактично стали заручниками пПрезидента Зеленського та його оточення, які намагаються побудувати в Україні тоталітарний режим і віддають контроль над системою правосуддя своїм західним кураторам. Найкращий приклад-закон про реформу вищої ради правосуддя та Вищої кваліфікаційної комісії суддів, до складу яких вводяться "міжнародні експерти", які отримують пріоритетне право призначення "потрібних" суддів. Це ставить хрест на незалежності судовій системі України і віддає її під контроль тим, хто вже сьогодні диктує свої правила гри українській владі.

"ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ":

- Глава держави, пролобіювавши антиконституційні закони, взяв на себе невластиві йому функції і повноваження виконавчої влади і намагається реалізувати, по суті, нав'язаний суспільству і державі зовнішній вектор управління на шкоду територіальному суверенітету і національній безпеці. "Опозиційна платформа - за життя" заявляє про неприпустимість організації владою кримінального переслідування суддів за прийняття справедливих і незалежних рішень. Заявляємо, що така практика має на меті залякати представників суддівського корпусу і перш за все, домогтися винесення суддями політично мотивованих, безпідставних і неправових вироків політичним противникам влади, яких переслідують за їх переконання. Фактично знищуючи незалежну судову гілку влади, Зеленський встановлює в Україні диктатуру і йде шляхом узурпації влади та організації системи політичного терору.

Професор і доктор юридичних наук Віталій Журавський запевняє-законом про реформу вищої ради правосуддя та Вищої кваліфікаційної комісії суддів влада Зеленського порушує головний закон України - Конституцію.

ВІТАЛІЙ ЖУРАВСЬКИЙ, АКАДЕМІК, ПРОФЕСОР, ДОКТОР ЮРИДИЧНИХ НАУК:

- Беремо 1 статтю Конституції в якій написано, що Україна суверенна і незалежна держава, в 5 статті зазначено, що носієм суверенітету є український народ. Стаття 38-громадяни України мають право управляти державними справами безпосередньо або через своїх представників. І іноземці не можуть бути там, це посягання на суверенітет, на незалежність, на конституційний лад України. А тепер виходить так, що оцінка суддів, подання на призначення судів, про звільнення суддів вирішуватимуть іноземці.

Влада вже контролює судову гілку і вказує, кого відпустити, а кого відправити у в'язницю. З незалежного і справедливого суд перетворився на знаряддя для знищення неугодних. Яскравим прикладом є справа проти лідера опозиції Віктора Медведчука. Для того щоб відсторонити голову політради від виконання обов'язків і прибрати його з політичної арени, Зеленський завів собі ручного суддю, який беззаперечно виконує всі вказівки "зверху".

НЕСТОР ШУФРИЧ, НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ УКРАЇНИ, "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ":

- Де вони знайдуть ще трьох умовних "Сергіїв вовків", які не помітять, що прострочені терміни на подачі заяви. і звичайно ж те що Печерський суд передав тільки за 10 хвилин, а підкреслюю це той же суддя Вовк, передав за 10 хв до початку розгляду апеляції кілька томів, там ми бачили гора томів. влада змушена була знайти собі такого державного суддю, якого журналісти називають "суддею всіх панів" і я сумніваюся, що їм вдасться знайти трьох суддів в Апеляційному суді.

Депутати "опозиційної платформи - за життя" закликають суддів не прогинатися під владу, в разі чого звертатися в міліцію і давати розголос спробам правленцев впливати на справедливе правосуддя.

АНАТОЛІЙ БУРМИЧ, НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ УКРАЇНИ, "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ":

- Припиніть боятися або припиніть десь там підгинатися під цю владу, тому що вона тимчасова. Так як журналісти окремих каналів, наших каналів, ваших каналів. Так як окремі судді приймають справедливе рішення, хоч їх після цього і звільняють, зате ви залишитеся громадянами. Влада пройде. звертатися в правоохоронні органи, треба це все публікувати, треба давати публічність. Вони захлинутися. А інакше вони перетворяться на диктатуру на узурпацію.

Без справедливого і незалежного правосуддя демократична країна існувати не може. Влада Зеленського зі своїм великим бажанням підкорити судову систему, заводить Україну в тоталітарний режим. І якщо не зупинити божевільні наміри правленців, то зовсім скоро суди будуть працювати тільки як знаряддя для боротьби влади з неугодними.

Новини партнерів

Loading...